Warmia - Biuro Ubezpieczeń


"Warmia Biuro Ubezpieczeń w Olsztynie od dwudziestu lat skutecznie ubezpiecza swoich klientów od skutków małych i dużych katastrof. Jeśli więc szukasz solidnego ubezpieczenia, otrzymasz je właśnie tu."


Tak opisano nas w gazecie. Preczytaj tutaj: “Warmia” ubezpiecza skutecznie - Olsztyn.

Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem i sprzedażą ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych i osobowych. Specjalizujemy się w polisach na życie oraz ubezpieczeniach od nieszczęśliwych wypadków. W ofercie posiadamy:

- ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW

- ubezpieczenia majątkowe

- ubezpieczenia osobowe

- ubezpieczenia na życie

- ubezpieczenia turystyczne

- ubezpieczenia dla firm

- ubezpieczenia rolne

Istniejemy od roku 1997. Współpracujemy z prawie wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Klientowi przedstawiamy ofertę indywidualnie dobraną do jego potrzeb i według jego kryteriów.

Nasi wyszkoleni i doświadczeni doradcy odpowiedzą na każde pytanie związane z ubezpieczeniami oraz przygotują najkorzystniejszą aktualną ofertę.

Stale monitorujemy dla Państwa rynek ubezpieczeń, aby zaproponować jak najkorzystniejsze i najtańsze rozwiązania. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta.

Gwarantujemy:

- indywidualne podejście do każdego Klienta,

- najwyższą jakość usług,

- konkurencyjne ceny.


Z godnie z ustawą o pośrednictwie ubezpieczeniowym jesteśmy zobowiązani aby poinformować Państwa że:

  • Nasza firma działa na rzecz wielu zakładach ubezpieczeniowcyh, tj.: PZU, HDI, Uniqua, Ergo Hestia, Generali, Link4, Allianz, Lloyd's, Polisa-Życie, MTU, Macif Życie, MetLife, Proama, InterRisk, AXA, Aviva, TUZ Ubezpieczenia, Wiener, Compensa, Warta, Balcia, Reso, Benefia, GEFION POLSKA Ubezpieczenia.


Warmia logo

Zapraszamy w godzinach:

Pon-Pt 9:00-17:00 Sob 10:00-13:00

Pl. Pułaskiego 7/3 Olsztyn

C.H. MANHATTAN

Wejście nr 3, od ul . Kościuszki

Kontakt:

Tel/Fax: 89 535 11 38

Kom: 600-954-165

Kom: 603-650-201

Email: warmia@xl.wp.pl